Den zdraví

Jsme „Zdravá škola se sportovními třídami“, a proto do svého programu pravidelně zařazujeme akce věnované tématice zdravého životního stylu, pohybu a ochraně osob.

Letošní Den zdraví se uskutečnil den před vysvědčením. Žáci byli rozděleni do dvou skupin podle pohlaví: dívky besedovaly s porodní asistentkou paní Konvalinovou a svá těla rozpohybovaly a o zdravé výživě besedovaly s paní Wondráčkovou; chlapce čekal fotbalový turnaj po ročnících a beseda s panem nadporučíkem Ertnerem (Policie ČR Trutnov) o extremismu. Fotografie naleznete uvnitř článku.