Divadelní představení Legenda V+W aneb Příběh Osvobozeného divadla

Ve čtvrtek 12. května do auly naší školy zavítali dva hlavní protagonisté Divadélka pro školy z Hradce Králové. Ve více než hodinovém repertoáru měli připraven soubor ukázek nejslavnějších divadelních her Voskovce a Wericha doplněný nejdůležitějšími okamžiky z jejich života. Představení rozšířilo žákům 7. a 8. tříd probíranou látku v hodinách literatury a hudební výchovy. Žáci se zábavnou formou dozvěděli zásadní životní etapy obou herců, zhlédli významné divadelní hry a zasmáli se. Legenda V+W stále žije mezi námi!

Mgr. Martina Zemanová
učitelka českého jazyka a literatury