Do třetice všeho dobrého

033
Čeho že do třetice dobrého? No přece duchů, strašidel, čarodějnic, svíček…. V zámeckém parku jsme uspořádali 31.listopadu potřetí Slavnost duchů. Myslím, že si mohu troufnout napsat dobrou, neboť z minulých dvou ročníků jsme měli převážně kladné ohlasy. A jak to dopadlo letos? Krakonoš  byl vlídný a kromě nižší teploty na nás žádné jiné zákeřnosti v podobě deště či sněhu neposlal.

Tak se mohlo přibližně 350 dětí v doprovodu rodičů či příbuzných vydat na tajemná setkání s vodními vílami, záhadnými  kouzelníky, vychytralým vodníkem a jinými tajemnými bytostmi, kterým bylo třeba pomoci s různými úkoly. Po splnění jednotlivých úkolů stateční poutníci získávali písmenka, ze kterých jim v cíli vyšlo potvrzení toho, že jsou vlastně všichni nejodvážnější. Navíc si mohli vybrat dáreček na památku a něco na zub za odměnu. Musíme říci, že poutníci byli šikovní a lovení rybiček, stlaní postele, hledání očí, krmení dýňových krabic, zachraňování dušičky či průchod strašidelným tunelem zvládli všichni bravurně.
Děkujeme, že Vás na naši stezku pro odvážné vyrazilo tolik a věříme, že i příští rok se nám podaří tuto akci zopakovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>