Dva oříšky pro Popelku

Dne 13.března 2013 sehráli žáci 3.A divadelní představení Dva oříšky pro Popelku. V dopoledních hodinách vystupovali malí herci pro své spolužáky a děti z MŠ celkem třikrát, což bylo poměrně náročné. Po krátkém odpočinku následovalo odpolední vystoupení pro rodiče a veřejnost. Děti byly odměněny velkým potleskem, který jim právem náležil. Všechna vystoupení zvládly děti báječně a moc nás všechny potěšily.

Velký dík patří také panu učiteli M.Kopeckému a panu J. Krejčímu za hudební doprovod v pohádce.

Na video z divadelního představení se můžete podívat po otevření článku.

Mgr. Aneta Herbrychová