Loučení s žáky 9. ročníků

Slavnostní zakončení povinné školní docházky v reprezentativních prostorách vrchlabského zámku se uskutečnilo při předávání vysvědčení v pátek 29. června 2012. Prvňáčci své patrony z řad deváťáků doprovodili ze školy na zámek, tam jim zazpívali a rozloučili se s nimi. Z rukou třídních učitelů – Mgr. Mariky Jírů a Mgr. Marka Kopeckého – převzali vysvědčení za 9. ročník, vysvědčení ze závěrečných zkoušek, pamětní list a od zástupců města tašku s propagačními předměty Vrchlabí. S přáním do dalších studijních let přispěl několika slovy starosta města Vrchlabí pan Sobotka, místostarosta pan Vávra, paní Mikšíková za odbor školství a ředitel naší školy pan Jindřich.

Loučení s deváťáky se účastnila i redaktorka Českého rozhlasu Hradec Králové paní Eliška Pilařová, zvukový záznam a fotografie naleznete uvnitř článku.

Níže si můžete poslechnout zvukový záznam ze zakončení školního roku na naší ZŠ: