Od jara do zimy – s nápady z družiny

V podkroví knihkupectví K & T Kryštofa z Gendorfu se konala výstava s názvem „Od jara do zimy – s nápady z družiny.“ V pondělí se uskutečnila vernisáž, na kterou přišli zástupci města Vrchlabí paní Mikšíková a pan Vávra, aby spolu s panem ředitelem ZŠ nám. Míru Petrem Jindřichem výstavu oficiálně otevřeli.

Na vernisáži zazpívaly děti pod vedením pana učitele Josefa Krejčího a školní kuchyň pod vedením Petry Chleborádové připravila malé občerstvení.

Výstavu navštívilo asi 250 dětí a všichni, co s námi soutěžili a spočítali správně tučňáky, byli odměněni. Touto cestou chceme poděkovat Lindě Kmeckové z knihkupectví za vstřícnost a obětavost při instalaci výstavy a za pomoc v průběhu výstavy.

Doufáme,že se výstava líbila a kdo ví, určitě se nevidíme naposledy.