Páťáci navštívili „čtvrtý historický dům“

Ve středu 4. dubna 2012 před velikonočními prázdninami zavítali žáci 5.A v rámci výtvarné výchovy na tvořivé dílny pořádané Správou KRNAP Vrchlabí.

V novém historickém domku na ně čekalo několik dílniček, kde si pod vedením pracovníků vyzkoušeli barvit vajíčka, vytvořit přání z přírodního materiálu, uplést pomlázku či namalovat vajíčko voskovou technikou. Na závěr ochutnali tradiční mazanec a zapili ho bílou kávou. Tvořivá hodinka se žákům moc líbila a opět se těšíme na další s pracovníky KRNAP.

Mgr. Martina Zemanová
učitelka VV