Žáci 7.A putovali za Albrechtem z Valdštejna

Za krásného slunného dne, ve čtvrtek 26. května 2011, se žáci 7.A spolu s třídní učitelkou Mgr. Martinou Zemanovou a Mgr. Adélou Lorencovou vydali do srdce Českého ráje, do města Jičína. Cílem putování byla návštěva interaktivního muzea hry, památek města, které nechal postavit císařský vojevůdce a frýdlantský vévoda Albrecht z Valdštejna, a židovské synagogy. Horké odpoledne jsme si pak zpestřili osvěžením v tamním Aquacentru, kde se žáci vyřádili v divoké řece, na tobogánu a relaxovali ve vířivce. Den se náramně vydařil a na fotografie se můžete podívat po otevření článku.

Mgr. Martina Zemanová
třídní učitelka 7.A