Žáci 9. tříd zavítali na výstavu SŠ PRO FUTURO

Národní dům v Trutnově se stal již po několikáté centrem prezentace regionálních středních škol. Na tři desítky vystavovatelů se přijeli podívat i budoucí studenti – naši žáci 9. ročníků. A bylo opravdu na co koukat! Prezentace škol byla opravdu přehlídkou užívání moderních technologií ve výuce, zručnosti, dovednosti a zapálení studentů; lahodila zraku i chuťovým buňkám. Žáci se seznámili s různými obory, dozvěděli se důležité informace od profesorů a mistrů středních škol, od budoucích spolužáků z vyšších ročníků a mohli si ledasco vyzkoušet. Nyní už zůstává na nich a na rodičích vybrat si tu správnou střední školu a zvolit si tak i budoucí povolání. Přejeme hodně štěstí a správnou volbu! Fotky uvnitř článku.

Za třídní učitelky 9. tříd
Mgr. Martina Zemanová