Zájezdy na divadelní představení

Během tří květnových dnů, 22., 24. a 27., zavítali žáci šestých, sedmých a osmých ročníků do Městského divadla Mladá Boleslav, aby zhlédli činoherní představení. Žáky 6. A a 6. C čekal Brdečkův Limonádový Joe, sedmáky postrašilo Wildovo Cantervillské strašidlo a excelentní výkon Matěje Rumla, za který dostal cenu Thálie, pobavil žáky 8. A a 8. C v Molierově hře Scapinova šibalství.

Divadelní představení patří každoročně ke kulturním akcím, které pořádá kabinet českého jazyka a které je součástí literární výchovy druhého stupně základní školy.

Mgr. Martina Zemanová