Zimní den ve znamení zimních sportů

Protože jsme Zdravá škola se sportovními třídami, pořádáme každoročně pro všechny třídy 5. – 9. ročníku „Zimní den“. Letos si žáci mohli vybrat ze tří variant. Buď sjezdovali a „snowboardovali“ na Bubákově, (Tímto bychom chtěli poděkovat za vstřícný přístup panu Bubákovi a panu Pickovi, kteří nám nejen poskytli smluvní ceny, ale dovezli nám i vybavení od školy přímo pod kopec.) nebo běžkovali z Přední Labské přes Kněžice až ke škole.

Ti, kteří netoužili lyžovat, si vybrali bruslení na zimním stadionu. Sluníčko a první záchvěvy jara nám dopřály si „Zimní den“ náležitě užít!

Mgr. Martina Zemanová