Čtvrťáci bojovali o Pohár starosty

Areál manželů Zátopkových se stal 8. června 2011 dějištěm závodů žáků 4. tříd ze dvou vrchlabských škol – ZŠ Školní a ZŠ nám. Míru ve Vrchlabí. O Putovní pohár starosty Vrchlabí mezi sebou soupeřilo 86 žáků ve čtyřech atletických disciplínách: skoku do dálky, hodu míčem, běhu na 60m a štafetě na 10x400m. 10 nejlepším žákům z každé třídy v jednotlivých disciplínách bylo sečteno jejich celkové pořadí, zvítězila tedy škola s nejnižším počtem bodů. Zlatou a stříbrnou medaili získali žáci z naší školy: na 1. místě se umístila 4.A s počtem 418 bodů, na 2. místě 4.B (553 bodů). Další místa obsadili žáci ZŠ Školní:  na 3. místě 4.A (579 bodů), 4.místo 4.B (588 bodů)  a 5. místo žáci 4.C (883 bodů). Vítězům blahopřejeme a všem sportovcům děkujeme za účast v soutěži! Výsledky jsou k dispozici po otevření článku, stejně tak i fotografie.