Krkonošské sportovní hry 2013

Dne 1.10.2013 se konaly „Krkonošské sportovní hry“ na atletickém areálu manželů Zátopkových, podrobnosti, fotografie a výsledky si můžete prohlédnout uvnitř článku.

Ve čtvrtek 4. října 2012 se na atletickém stadionu manželů Zátopkových konaly „tradiční“ sportovní hry, jež jsou soutěží jednotlivců, a proto byly vyhlašovány všechny kategorie mladších žákyň a žáků a starších žákyň a žáků. Každý, kdo se umístil na 1.-3. místě, obdržel diplom a medaili.

Her se zúčastnilo několik desítek sportovců převážně z okolních škol. Nechyběli nadějní atleti ze ZŠ nám. Míru, ZŠ Školní a Gymnázia Vrchlabí. Sportovci soutěžili v kategorii běhu na 60m, skoku do dálky, skoku do výšky, hodu míčkem a vrhu koulí, vytrvalostním běhu a běhu štafetovém.

O hladký průběh závodu se postaral tým rozhodčích a pomocníků ze ZŠ nám. Míru. Děkujeme za příjemnou atmosféru a sportovcům gratulujeme!

Výsledky – Krkonošské sportovní hry 2013