MC Donald´s Cup

Ve dnech 5.11.2004 a 12.11.2004 se ve Vrchlabí v hale Spartaku konala okrsková kola MC Donald

První termín byl pro ročníky narozené 91 – 93 , tedy pro žáky 5. – 7. tříd ZŠ. Zúčastnila se družstva 5-ti škol. Hrálo se systémem každý s každým, v každém družstvu mohlo být na soupisce 10 hráčů. Při pravidlech kdy se hrálo na 2x 10 min. se čtyřmi hráči v poli a jedním brankařem to i tak bylo pro mladé fotbalisty náročné.

Vítěznou školou se stala ZŠ Školní která předvedla kvalitní výkon a zaslouženě postoupila jako vítěz do krajského finále, které se bude konat v Trutnově koncem listopadu. Naše škola ZŠ Nám. Míru se umístila na 4. místě, když o pořadí na 2. – 4. místě rozhodovalo skóre. Přesto bylo naše družstvo jediným, kdo s vítězi turnaje udrželo nerozhodný výsledek.

O týden později jsme se ovšem postarali v kategorii žáků 8. -9. tříd o velké překvapení. Při účasti dokonce 6-ti škol jsme získali prvenství a tím i právo hrát krajské finále 26.11. 2004 ve Dvoře Králové. Systém byl stejný, jen doba hry se zkrátila na 1x 12 min. Uvidíme jak se opory družstva – Zajíc, Fesl, Čeřovský, Forbelský vypořádají s dalšími vítězi okrskových kol v krajském finále.