O Pohár starosty a nejlepší školu Vrchlabska

Ve středu 6. června se v Areálu manželů Zátopkových konaly dva tradiční závody pro žáky 4.-5. tříd z Vrchlabí a okolí. Pořadatelem se stala naše škola a na hřišti přivítala žáky ze ZŠ Školní, ze ZŠ Dolní Branná a ZŠ Lánov. Soutěžilo se ve třech disciplínách a to běhu na 50m, hodu medicinbálem a skoku z místa do dálky. V každé disciplíně soutěžili vždy všichni žáci ze třídy a do celkového skóre se počítala pořadí deseti nejlepších.

Putovní pohár starosty předal pan místostarosta Michal Vávra žákům ze ZŠ Školní, na 2. místě skončila 4. třída ze ZŠ nám. Míru a 3. pozici obsadila ZŠ Dolní Branná.

Páťáci soutěžili O nejlepší školu Vrchlabska. První dvě příčky obsadili žáci z 5.B a 5.A ZŠ nám. Míru a na 3. místě skončila ZŠ Dolní Branná.

Žákům ze 4. a 5. tříd děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme! Fotografie naleznete uvnitř článku.