Přebor podkrkonošských škol v běhu na lyžích

Ve středu 22.2.2012 s v Dolní Branné konal 2. ročník přeboru podkrkonošskýh škol v běhu na lyžích. Pořadatelem se opět stala ZŠ Dolní Branná. Soutěže se zúčastnilo 15 škol. Žáci soutěžili v běhu na lyžích na tratích od 500 m (1.třídy) až po 2 km (5.třídy). V každé kategorii dívek a chlapců byli oceněni 3 nejrychlejší a navíc každý nejlepší žák příslušné školy získal pro svou školu body; 15 bodů za 1. místo, 14 bodů za 2. místo až po 1 bod za 15. místo. Na letošní ročník jsme se řádně připravili, naším cílem bylo získat putovní pohár pro nejlepší školu, neb nám v minulém roce vítězství uteklo o pouhý 1 bod. Svého cíle jsme dosáhli a v celkovém pořadí jsme titul nejlepší školy v Podkrkonoší získali. Všem oceněným a všem zúčastněným za ZŠ Vrchlabí nám. Míru tímto blahopřejeme.