Přivezli jsme stříbrnou medaili z okresního kola ve florbale

V pátek 25. listopadu 2011 se žáci z osmi škol sešli ve Dvoře Králové nad Labem, aby se zúčastnili turnaje v tomto halovém sportu. Chlapci ze ZŠ nám. Míru dodržovali disciplínu hry, hráli obranným systémem a plně dbali pokynů trenéra Otakara Cermana. Za nejlepší hráče můžeme jmenovat brankáře Daniela Zítu (9.C), Michala Chleboráda (9.C) a Tomáše Holubce (8.B). Sportovci přijeli s optimistickým nasazením a to jim vydrželo až do konce, neboť se umístili na druhém místě. Pořážka přišla až ve finále od žáků Gymnázia Dvůr Králové  nad Labem specializujícího se na florbal. Sportovcům blahopřejeme k umístění!