Slavíme úspěch v celostátním finále orientačního běhu

Na Den dětí, ve středu 1. června 2011, se naši sportovci zúčastnili celorepublikového kola závodu v orientačním běhu, který pořádal OOB Kobra Vsetín. Do celostátního finále postoupilo na patnáct škol a naši žáci vybojovali krásné 5. místo s 152 body. (Na 1. místě se umístila ZŠ Šumperk se 165 body, na 2. místě skončilo Gymnázium Jihlava a na 3. místě ZŠ Luhačovice.) Z úspěchů jednotlivců vyzdvihujeme: 1. místo Petra Hančová (8.C); 7. místo Martina Waňková (6.C); 8. místo Ondřej Starý (7.C); 10. místo Jan Charvát (8.C); 13. místo Martina Řádová (9.C); 16. místo Kateřina háková (6.C); 18. místo Dominik Virág (7.C). Úspěšným závodníkům gratulujeme!

Mgr. Marika Jírů
učitelka TV