Den otevřených dveří

Dne 28.března se naší škole uskutečnil Den otevřených dveří. Pozvali jsme rodiče našich současných i budoucích žáků. Měli možnost prohlédnout si všechny budovy. V „Bílé vločce“ zaujaly nově vybudované a vybavené 1. třídy, se zájmem si rodiče prohlédli i školní družinu i velikonočně vyzdobené 2. a 3. třídy. Nová školní jídelna zaujala svou prostorností a vybaveností. Na hlavní budově nakoukli návštěvníci do tělocvičen, relaxační místnosti, auly, počítačové učebny, kuchyňky a do ostatních tříd. Ve všech třídách 1. stupně měli rodiče možnost zúčastnit se přímo vyučování a vidět své dítě v kolektivu dětí a alespoň chviličku z pohledu paní učitelky. Mile nás překvapil zájem rodičů. Školu navštívilo 92 osob. Vyučování v 1.-5.ročníku absolvovalo 68 rodinných příslušníků. Palce v zadních řadách drželi nejen rodiče, ale i babičky a dědečkové. I malým sourozencům se na naší škole velmi líbilo.