Deváťáci přivítali prvňáčky se sluníčkem v ruce

První školní den v letošním roce začal pro žáky 9. ročníků nezvykle brzy. Již před půl osmou se shromažďovali před budovou Bílá vločka, nebo před školní družinou, aby přivítali nové žákyně a žáky 1. A, 1. B a 1. C. Deváťáci, jako jejich opatrovníci, jim vyrobili mávátko ve tvaru sluníčka a to jim osobně předali a ukázali jim tu správnou cestu do školní lavice. Žákům 1. C a jejich rodičům zazpívali žáci 9. A písničku z dílny Voskovce a Wericha Nebe na zemi a paní učitelka jim popřála mnoho úspěchů ve škole. V tento důležitý den byli přítomni i zástupci města – pan místostarosta Alfréd Plašil – a ředitel školy pan Petr Jindřich.

Prvňáčkům přejeme spokojená léta na naší škole a těšíme se na další meziročníkovou spolupráci. Fotografie naleznete uvnitř článku.

Za třídu 9. A
Mgr. Martina Zemanová