Informace pro rodiče budoucích šesťáků

Vážení rodiče, uvnitř článku si můžete prohlédnout rozdělení jednotlivých žáků do tříd 6.A, 6.B a 6.C. Přikládáme také důležité informace týkající se adaptačních kurzů, které proběhnou na začátku školního roku 2019 / 2020.

Informace o adaptačních kurzech

Vážení rodiče, chtěli bychom Vás s předstihem informovat o tom, co čeká Vás a Vaše děti hned v září 2019 – na začátku nového školního roku.

Pro žáky 6.ročníku pořádáme na naší škole tzv. adaptační kurzy. Do 6. třídy se sejde nový kolektiv žáků. Cílem těchto adaptačních kurzů je „stmelit kolektiv“, nastartovat spolupráci a dobré vztahy mezi spolužáky navzájem a mezi žáky a třídním učitelem.

Adaptační kurz pro šesťáky na školní rok 2019/2020 je zajištěn v termínech 11.-13.9. (pro 6.A), 16.-18.9. (pro 6.B) a 18.-20.9. (pro 6.C) na Strážném – Horský domov Herlíkovice. Ubytování a stravování si hradí žáci sami, o ceně budete informováni na začátku školního roku.

Podrobnosti a další informace o kurzu a organizaci výuky v celém školním roce budou rodičům sděleny při třídní schůzce hned na začátku září 2019.

Všem našim současným i budoucím žákům a jejich rodičům přejeme krásné prázdniny a těšíme se na spolupráci v novém školním roce.

Rozdělení žáků do jednotlivých tříd

Třída 6.A
Mgr. Andrea Štreglová