Nábor žáků do šestých tříd – hledáme nejen nové olympioniky

ZŠ Vrchlabí, nám. Míru 283 zve další žáky do svých 6. tříd

Výuka na naší škole probíhá dle školního vzdělávacího programu „ZDRAVÁ ŠKOLA SE SPORTOVNÍMI TŘÍDAMI“, tj. ve třídách standardních i ve třídách s rozšířenou výukou tělesné výchovy.

Uvnitř článku se dozvíte podrobnější informace a můžete si stáhnout přihlášku do naší školy nebo letáček.

Našim žákům nabízíme

• zdravou a bezpečnou školu s důrazem na prevenci rizikových projevů chování
  • kvalitní výuku i volnočasové aktivity
  • sportovní třídy zaměřené zejména na běžecké a sjezdové lyžování
  • efektivně a kvalitně vybavenou školu včetně potřebných sportovišť
  • zájmové kroužky ve vlastní stanici zájmových činností i sousedním DDM Vrchlabí
  • moderně zrekonstruovanou budovu školní jídelny a školní kuchyně

Pro nově vzniklé šesté třídy pořádáme na začátku školního roku zážitkové pobytové kurzy pod vedením vlastního preventivního týmu. Prvořadým cílem je stmelení nových kolektivů a nastartování společné práce. V rámci projektu Zdravá škola nabízíme všem žákům naší školy komplexní preventivní program s cílem minimalizovat výskyt rizikových projevů chování.

Hledáme nové „olympioniky“

Do sportovní třídy zveme jak děti, které mají rády aktivní pohyb, tak i talentované sportovce. Řada z našich absolventů reprezentovala Českou republiku na posledních Olympijských hrách v Soči.

Sportovní třídy jsou zaměřené zejména na alpské a klasické lyžování, úzce spolupracujeme s HC Vrchlabí. Doplňkovými sporty jsou biatlon, orientační běh, snowboard a další. Žáci absolvují při škole i tréninky a soustředění pod vedením kvalifikovaných odborných učitelů a trenérů.
Výuka tělesné výchovy probíhá na vlastních sportovištích, v zimě na běžeckých tratích v areálu Vejsplachy či ve skiareálu v Herlíkovicích a ve Špindlerově Mlýně.

Přijďte si prohlédnout výukové prostory, sportoviště, jídelnu a popovídat si o možnostech výuky, výchovy, sportovních a dalších volnočasových aktivitách Vašich dětí.
V případě potřeby nás kontaktujte: tel.: 493 815 000  e-mail:   nmiru@zsvrchlabi.cz , www.zsvrchlabi.cz

Přihláška do školy, formát PDF

Leták, formát PDF