Podporujeme a spolupracujeme se ZŠ Speciální Diakonie ČCE Vrchlabí

V loňském školním roce jsme výtěžek z prodeje výrobků našich dětí na velikonočním jarmarku věnovali ZŠ Speciální. I v letošním školním roce nadále pokračujeme ve spolupráci a společně jsme naplánovali již několik akcí. Paní učitelka Jitka Loudová spolu se svoji třídou 7.A se chystají na soutěžní den, který je tématicky zaměřený  na loučení s létem.

Během roku proběhne minimálně dvanáct akcí, do kterých se může zapojit každá třída na naší škole ať už při ekologické výchově, Halloweenu, vánočním a velikonočním jarmarku, výtvarných dílnách, balónkovém plese či Miss. Na spolupráci s žáky a pedagogy ZŠ Speciální se těšíme!