Závěrečné zkoušky 9. tříd

Ve dnech 20.-22. června 2011 se konaly závěrečné zkoušky 9 A, 9.B a 9.C. V těchto dnes si žáci vyzkoušeli, jak to vypadá u maturity, neboť zkoušky z českého jazyka, angličtiny a matematiky se odehrávaly v podobném duchu! Matematika měla pouze písemnou podobu a zahrnovala učivo 6.-9. třídy. Český jazyk se skládal z mluvnice, literatury a slohu. Žáci si vylosovali otázku z každé části, šli se připravit na tzv. „potítko“ a následně měli o daných pojmech hovořit 10 minut. Anglický jazyk byl rozdělen na konverzační témata a část gramatickou. Žáci 9. tříd tak k vysvědčení získají osvědčení o absolvování závěrečných zkoušek.

Za předmětovou komisi českého jazyka a literatury
Mgr. Martina Zemanová