Postoupili jsme do finálového kola „Oranžového pětiboje“ s ČEZem

Žáci 9. C Natálie Honců, Lucie Mikulcová, Tomáš Kubík a Jan Meravý nás budou reprezentovat ve finálovém klání dne 31. května 2012 v Třebíči. Bližší podrobnosti a fotografie si můžete prohlédnout po otevření článku.

Výhry jsou opravdu lákavé; kromě odměn pro jednotlivce mohou sportovci vyhrát pro svoji školu Oranžovou učebnu, nebo Oranžové hřiště v hodnotě: 1. místo – 300.000,-; 2. místo – 200.000,- a 3. místo – 100.000,-.

A jaký byl průběh soutěže?

Žáci nejprve soutěžili v rámci jedné školy a to v pěti disciplínách: skok do dálky z místa, člunkový běh, hod na čtverec, skoky přes lavičku a račí chůze. Ti nejlepší byli vybráni do finále, kde se utká 10 nejlepších škol v ČR. Našim žákům přejeme hodně úspěchů a držíme jim pěsti!