Pohár rozhlasu – atletické závody v areálu manželů Zátopkových

Sportem žijeme, a proto každým rokem pořádáme závody, ze kterých se již stala tradice. Do role pořadatelů se zapojují vždy žáci sportovní 9. třídy a nad hladkým průběhem závodů dohlíží  pan Kulhánek. Letos závody připadly na slunečné úterý 10. května 2011 a neuskutečnily by se bez finanční podpory města Vrchlabí, děkujeme!
Areál manželů Zátopkových se stal dějištěm 33. ročníku Poháru rozhlasu, v němž soutěží žáci po družstvech a to ve čtyřech kategoriích (mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně). Letošního ročníku se zúčastnily čtyři školy: ZŠ nám. Míru Vrchlabí, ZŠ Školní Vrchlabí, ZŠ Rudník a Gymnázium Vrchlabí. Žáci naší školy si vedli výtečně, prvenství vybojovali hned ve třech kategoriích a jednou skončili druzí. Na okresní kolo pořádané 17. května ve Dvoře Králové nad Labem postupujeme ve všech kategoriích. Krajské kolo se bude konat 24. května v Novém Městě nad Metují. Držímě pěsti našim sportovcům, neboť v loňském roce se na krajském kole umístila všechna čtyři družstva na předních příčkách. (Z osmi set škol jsme vždy umístěni do osmdesátého místa.) Uvidíme, jak to bude letos…

Výsledky závodu po kategoriích: Mladší žákyně, Mladší žáci, Starší žákyně, Starší žáci