Organizace výuky od 1.1.2021

Vážení rodiče,

zasíláme aktuální informace k provozu škol a školských zařízení v prvním lednovém týdnu roku 2021 (4.-8.1.2021). Jelikož epidemiologická situace není nadále dobrá, Vláda České republiky se usnesla na vydání krizového opatření, kterým se opět částečně omezuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů na vzdělávání.

Osobní přítomnost na výuce je povolena pouze žákům 1. a 2. ročníků (1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B tedy nastupují v pondělí 4.1.2021 do školy – rozvrh a provoz školní družiny ve stejném režimu jako v prosinci).

Žáci ostatních ročníků přecházejí na distanční výuku (on-line hodiny přes Teams, zadávání samostatné práce). Sledujte, prosím, informace na Bakalářích.

Velice si vážíme vašeho přístupu v této nelehké době a věříme, že to společnými silami zvládneme. Do nového roku vám přejeme především hodně zdraví, klidu a pohody.