„Bramborové místo“ v hodnotě 15 000 Kč

Třída 9.C získala 4. místo v soutěži o nejdelší účtenku společnosti Lidl

V pátek 11. listopadu 2011 se konalo vyhlášení soutěže o nejdelší účtenku, kterou pořádalo rádio Evropa 2 a společnost Lidl. Žáci 9. C spolu s třídní učitelkou Marikou Jírů se do této atraktivní soutěže zapojili a po celý měsíc říjen sbírali účtenky. Námaha a zapálení do hry přinesly patřičný výsledek. V soutěži skončili na krásném 4. místě a získali poukaz na nákup zboží v Lidlu v hodnotě 15 000,-. Třetí místo jim uteklo o něco málo přes 100m, ale i tak délka jejich účtenky měla přes 2,5km. Velkým zážitkem pro dvě žákyně 9.C – Natálii Honců a Bereniku Trýznovou – bylo setkání s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Uvnitř článku naleznete fotografie a video z celé akce.

Na fotografie z ranní show se můžete podívat zde.

Zdroj: Evropa 2