Mikuláš 2011

Dne 5. 12. 2011 pořádali žáci 9. ročníků pro své mladší spolužáky mikulášskou nadílku. A jednu ze svých společných akcí pojali s plnou parádou. Připravili si krásné kostýmy čertů, andělů a mikulášů a vydali se na 1. stupeň a do mateřké školky v Labské ulici. Všude, hlavně pak v prvních třídách naší školy, obdarovali všechny děti, pochválili ty hodné a maličko pokárali ty zlobiče. Nikdo nakonec v pekle neskončil :-) , ale čertíci se na všech pořádně vyřádili a andělé nešetřili třpytkami.  A už se moc těšíme na další setkání s našimi nejmladšími spolužáky. Fotografie si můžete prohlédnout uvnitř článku.

Kristýna Mejsnarová, 9.A