Návštěva dětí z Dětského domova Milovice

Žáci 6. A navštívili ve dnech 24. 4. a 7. 5. děti z Dětského domova Milovice, jež trávily ozdravný pobyt na Vojenské zotavovně ve Špindlerově Mlýně. Dopoledne se konalo společné seznamování, na které navazovaly společenské hry. Žáci pro děti přivezli mnoho dárků, plyšáků i sladkostí a na památku vlastnoručně vyrobené zvířátko z filcu. Po výborném obědě se žáci a děti svezli na bobové dráze. I přes nízký věk dětí z dětského domova, 2 – 6 let, se vůbec žádné nebálo a užívaly si jízdu. Společný den zakončili koupáním v bazénu. Všem se setkání velmi líbilo a žáci s dětmi navázali přátelské vztahy.

Velmi děkujeme paní Baraníkové a vedení společnosti VZ Bedřichov za zprostředkování setkání a rodičům žáků za poskytnutí dárků pro děti!

Mgr. Petra Svobodová, třídní učitelka 6. A