Školní výlet 5.A a 5.B

Těsně před koncem školního roku vyrazily obě třídy na společný dvoudenní výlet. Přesun vlakem z Vrchlabí do kempu na Malé Skále proběhl, díky spolehlivosti ČD, pouze s půlhodinovým zpožděním. Ani v tunelech se nikdo neztratil.
Sotva Mati a Pati dostavěli stany, vyrazili jsme na Besednické a Suché skály. Po návratu do kempu přišlo na řadu vaření (červená omáčka všude kam se podíváš), volná zábava, koupání, opékání buřtů a zpěv písní.
V noci všichni spali, jenom paní učitelka bojovala s dotěrnou myší.
Druhý den byl dopoledne zahájen jízdou na raftech po Jizeře. I když nepršelo, byli všichni mokří, neb některé posádky při jízdě mohutně cákaly pádly. Sotva jsme opustili řeku, vlak nás dopravil zpět do kempu. Zde jsme bleskově (jak kdo) složili stany.
Návrat k maminkám nastal po odpoledním výstupu na zbytky hradu Pantheon a závěrečné zmrzlině. Vlak jel skoro přesně a někdo cestu prospal.