Velikonoční jarmark 2011

Úterní odpoledne 29. března 2011 bylo na ZŠ nám. Míru ve Vrchlabí nejen ve znamení třídních schůzek, ale konal se i 1. ročník velikonočního jarmarku. Maminky, tatínkové, babičky i dědečkové, ba i náhodní kolemjdoucí přišli do prostor naší školy, aby si prohlédli výrobky našich žáků, jež stihli během necelých tří týdnů vyrobit. V cenové relaci 5,- až 50,- korun mohli návštěvníci zakoupit od papírových výrobků, přes aranžmá, keramiku a nechyběla ani ochutnávka perníčků. Za výrobky, kterých se prodalo tři čtvrtiny z celkového množství, jsme vybrali 4 500,- Kč. Tuto částku rozdělíme a podpoříme ZŠ Speciální Diakonie ve Vrchlabí a fond Pomozte dětem. Na fotografie z jarmarku se můžete podívat po otevření článku.

Mgr. Martina Zemanová