Turnaj ve vybíjené

V úterý 30. března 2010 se vybraní žáci z 6. tříd spolu s paní učitelkou Albrechtovou zůčastnili školního turnaje ve vybíjené pořádaného ZŠ Školní ve Vrchlabí. Po příchodu na místo utkání si nejprve oblékli dresy a porozhlédli se po tělocvičně. Ti, kteří se zrovna s vervou snažili vybít svého protihráče, byli povzbuzováni hlasitým skandováním svých spoluhráčů a fanoušků. Chlapci vybojovali krásné stříbrné 2. místo (1. místo ZŠ Školní, 3. místo Gymnázium Vrchlabí, 4. míszo ZŠ Lánov), dívky pak skončily na bronzovém 3. místě (1. místo Gymnázium Vrchlabí, 2. místo ZŠ Školní „A“, 4. místo ZŠ Školní „B“). Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci na turnaji, otevřením článku si můžete prohlédnout fotografie z této akce.

Martina Zemanová