Horečka sobotního odpoledne

Provaz! Astronaut z NASY! Mluvící a zpívající zvířata! A byla to vůbec zvířata? Nástroje! Z pravěku? … Ne! Z pověstného onoho času, v němž stonala jedna malá holčička. A my, diváci, jsme se spolu s ní vydali na fantastickou cestu vesmírem – na Měsíc a zpět. Potkali jsme zpívající džiny, zvony, housenku, sušenku, Kyklopa, cvoka, koně, psy, sovy, krávy, astronauty, veverky, trpaslíky, rybáře a pančelku na třídní knize. To vše na živo za plného osvětlení a s opravdickou kapelou. Nástrojů se zdařile chápaly také děti a ladilo jim to opravu moc hezky.

Atmosféru horečnatého odpoledne podpořila zvláště postel vznášející se nad pódiem a světelná show řízená deváťáky Kristýnou, Karolínou a Jaroslavem. Kromě nich s představením pomáhala jejich spolužačka Iveta.

Takový byl letošní muzikál, který nám a vrchlabskému publiku 17. 5. 2017 sehráli žáci 1. stupně ZŠ nám. Míru. S přípravou panu učiteli Kopeckému a Krejčímu vydatně pomáhala asistentka Marcelka Horáčková, která děti za výborný výkon odměnila výborným dortem. Děkujeme! A tak to má být, za výborný výkon výborný dort.

Cyril Kolope

muzikal01 muzikal02