Zas je tu, jaro je tu, lidi šílí…

Na začátku jara lidé šílí z různých důvodů. U nás na škole přepadá podivné šílenství naše učitele výtvarných a pracovních činností pravidelně před Velikonocemi. Blíží se totiž velikonoční jarmark, který každoročně pořádáme. Proč to šílenství? Musíme vyrobit něco, co si lidé koupí a musí toho něčeho být tolik, aby výtěžek dal na školu pro naši adoptovanou slečnu z Indie. Ono po 20 až 30 korunách se to střádá pomalu, když se má se při součtu objevit číslo větší než 4 900 Kč.

I letos se vše povedlo. Třídy se mohly pyšnit krásnými výrobky, které jste si Vy – a za to Vám patří velké poděkování – nakoupili. Celková částka?  5870 Kč. Zasíláme do Indie s dobrým pocitem, že vše je na rok zase pořešeno. Jeshwita může navštěvovat školu, naši žáci jsou spokojeni s odvedenou prací a Vám snad naše výrobky udělaly jaro o kapku krásnější.

Cyril Kolope, ZŠ náměstí Míru