Areál manželů Zátopkových ožil atletikou

Krkonošské školní sportovní hry tentokrát se sluníčkem nad hlavou

Letošní KŠSH se uskutečnily v úterý 4. října 2011 a babí léto se ukázalo ve své nejlepší podobě. Pozvání přijaly všechny vrchlabské školy – ZŠ Školní a Gymnázium Vrchlabí. Sportovci ze ZŠ nám. Míru byli výborně připraveni a po důkladném rozcvičení se s úsměvem vrhli podat ty nejlepší výkony, aby pro svoji školu vybojovali přední příčky. Závodníci soutěžili v šesti disciplínách (běh 60m, běh daleký,  skok daleký, skok vysoký, hod míčkem, vrh koulí a štafetové běhy 4 x 60m) a v každé vždy ve čtyřech kategoriích (mladší žákyně a žáci; starší žákyně a žáci).

Mezi nejlepší sportovce umístivše se na zlatém stupínku vítězů patří: Jan Meravý (9.C, běh 60m); Kristýna Chrtková (7.C, běh 60m); Martina Waňková (7.C, běh daleký, skok daleký); Petra Hančová (9.C, běh daleký); Lukáš Slavík (8.C, běh daleký); Tomáš Auersvald (6.C, skok daleký); Daniel Zíta (9.C, skok daleký); Tomáš Kubík (9.C, skok vysoký); Nikola Charvátová (7.C, skok vysoký, hod); Jan Kynčl (8.C, hod koulí). Prvenství si odnesli starší žáci i mladší a starší žákyně ve štafetovém běhu. Sportovcům děkujeme za podání skvělých výkonů! Fotografie a výsledky z podzimních závodů si můžete prohlédnout po otevření článku.

Mgr. Martina Zemanová

Výsledky Krkonošských sportovních her 2011