První den 2014 u prvňáčků

První září patřilo na naší škole již tradičně především prvňáčkům a jejich rodičům. Ještě nebylo ani půl osmé, když před budovu školy přicházely první skupinky dětí a rodičů. Netrvalo dlouho a dorazili i naši „mazáci – deváťáci“, kteří přišli své nejmenší spolužáky doprovodit do školních lavic. Připravili si pro ně mávátka – upomínku na tento slavnostní den. A tak někteří nadšeně, někteří s rozpaky a někteří se slzičkami vstoupili do další životní etapy. Zatímco se prvňáčci rozkoukávali ve svých třídách, rodiče si vyslechli milá slova pana místostarosty Michala Vávry a pana ředitele Petra Jindřicha v naší školní jídelně. Myslíme si, že i přes nepřízeň počasí budou všichni zúčastnění na tento den rádi vzpomínat a nám nezbývá nic jiného, než popřát našim nejmladším, ať se jim ve škole líbí!

Fotografie naleznete uvnitř článku…