Přípravy na 1. ročník velikonočního jarmarku vrcholí

Přípravy na velikonoční jarmark jsou v plném proudu. Do příprav se zapojili žáci jak z 1., tak i z 2. stupně. Především v předmětech výtvarná výchova a  pracovní činnosti vytvářejí výrobky s jarní a velikonoční tématikou. Žáci vyrábí s velkou pečlivostí a nasazením, protože vědí, že výtěžek z prodeje bude použit na dobrou věc – rozdělí se mezi ZŠ Speciální Diakonie ČCE ve Vrchlabí a fond Pomozte dětem, jehož symbol jistě všichni dobře známe z televizní obrazovky – kuře se záchranným kruhem.
Na 1. ročník velikonočního jarmarku zveme nejen všechny rodiče žáků naší ZŠ, ale i širokou veřejnost. V den konání jarmarku se konají i třídní schůzky 1. a 2. stupně. Proto spojte tento den nejen s informacemi o prospěchu vašeho dítěte, ale učiňte i dobrou věc zakoupením výrobku. Na fotografie z vrcholících příprav se můžete podívat po otevření článku.

Mgr. Martina Zemanová
učitelka VV