Školáci dokončují už šestý muzikál

S přípravou muzikálu Australské blues v těchto dnech ve spolupráci s místní základní uměleckou školou finišují studenti Základní školy nám. Míru.

Ten má premiéru v úterý 7.4.2009 v místním kině. Zatímco dopoledne představení navštíví školy, od 17 hodin jej bude moci zhlédnout i veřejnost. „Při představení o dvou klokanech hledajících bohatství se přenesete do daleké Austrálie. Zde se setkáte s rapující ježurou, ptakopyskem s moderním vybavením, všudypřítomnými králíky a ovcemi, zlým heavymetalovým psem dingem, bluesově zaměřeným medvídkem koalou a dalšími podivnými australskými tvory,“ zve učitel Marek Kopecký. Muzikály škola pořádá už šest let. První dva ročníky proběhly v klášterním kostele, později se akce přesunula do Kulturního domu Střelnice. Ten nyní prochází rekonstrukcí, a proto muzikál letos přivítá kino.

Zdroj článku: Krkonošský deník 2.4.2009