Reprezentativní ples ve stylu „Kouzlo zimní noci“ předčil očekávání

V úspěších pokračovala naše škola i den po setkání u „kulatého stolu“. Po několika letech jsme se totiž rozhodli uspořádat ples při příležitosti 150. výročí založení školy. Pedagogové, doposud pořádáním plesu nepolíbení, se svého úkolu zhostili bravurně. O přípravách jste se dočetli již dříve, nyní nastává zhodnocení této reprezentativní události.

Zajímavý program zaujal na 150 hostů a největšího úspěchu získal Drum Circle neboli bubnování. Tuto moderní terapeutickou techniku předvedli na začátku večera pod vedením pana ředitele Mgr. Petra Jindřicha žáci naší školy, o půlnoci si ho mohli vyzkoušet i přítomné dámy a pánové. Atraktivní byla i tombola o hodnotné ceny, těch nejlepších deset vylosovala zpěvačka Kamila Nývltová, jež se stala se svým vystoupením hvězdou večera. Muzikálové hity v jejím podání sklidily veliký úspěch. Do víru tance nás vtáhla hudební skupina Geny pod vedením pana Nývlta a tanečně naladila skupina Paul Dance Jilemnice.

Kouzelný večer se vydařil a příští rok se s Vámi budeme těšit na viděnou tentokrát v komornějším prostředí při společenském večeru.

Mgr. Martina Zemanová

V sobotu  11. února 2012 se konal náš školní ples ke 150. výročí založení školy.

Myslím, že pro všechny, kteří  se okolo 19 hodiny sešli na Střelnici ve Vrchlabí, to byl  skvělý zážitek.

Už při vstupu do předsálí jste si mohli prohlédnout spoustu krásných cen do tomboly, promítaly se zde fotky ze školních akcí a k tomu hráli a zpívali žáci školy. Poté jste byli příjemně uvedeni až ke svému stolu ve svátečně vyzdobeném  hlavním sále.

Chtěla bych jen zmínit, že program večera, jeho uvádění, hudba k tanci, tombola a vůbec celá atmosféra plesu byla velmi příjemná, milá a pohodová, působila přirozeně a přitom noblesně.

A za to patří obrovské poděkování a ocenění v první řadě hlavní organizátorce paní učitelce Mgr. Martině Zemanové. A hned následně druhé moderátorce večera Mgr. Anetě Herbrychové. Za přípravu a organizaci celé tomboly (asi 500 věcných cen) Mgr. Marice Jírů a Mgr. Ivě Pitrmanové. Za přípravu programu zejména panu řediteli  Mgr. Petru Jindřichovi („Drum Circle“) a dále Mgr. Markovi Kopeckému,  Mgr. Josefu Krejčímu a Mgr. Jitce Loudové. Za další pomoc, jak s náročnou přípravou, tak při organizování vlastního večera, děkujeme dalším členům pedagogického sboru a jejich rodinným příslušníkům.

Všichni se zasloužili o bezvadný průběh skvělého večera.

Přeju si, aby obdobná tvůrčí nálada a výborná spolupráce ve stále příjemné a milé atmosféře zůstala u nás ve škole napořád. Díky všem.

Mgr. Iveta Boháčová
zást. ředitele