Den otevřených dveří aneb digi herna ve Škodovce

V rámci spolupráce se závodem ŠKODA AUTO a.s. vybraní žáci naší školy měli možnost nahlédnout do největšího místního podniku. Po seznámení s historií závodu a lehké svačince si žáci prohlédli moderní provoz na výrobu automatických převodovek. Byl jim představen Azubi Car, vůz, jenž vznikl jako společný projekt studentů střední školy a středního odborného učiliště ŠKODA AUTO. Na závěr si žáci vyzkoušeli, jakým způsobem jsou školeni zaměstnanci v tréninkovém centru. Prošli si stanoviště na třídění dílů, kontrolu dílů a největší zájem byl o virtuální brýle.

Všichni žáci si kromě zážitků odnesli i drobný dárek. Zaměstnancům Škodovky děkujeme za bezvadný přístup a odborný výklad. Těšíme se na další spolupráci.

Uvnitř článku si můžete zobrazit fotografie z dané akce.