Naše účast na ODM 2023

Ve dnech 22. – 26. ledna 2023 žila naše škola Olympiádou dětí a mládeže, jež se tento rok konala ve Vrchlabí a dalších městech v Královéhradeckém kraji. Jubilejního 20. ročníku ODM se zúčastnilo 1151 sportovců, kteří předvedli své umění v 10 sportech a 26 disciplínách. K vítězství Královéhradeckého kraje přispěli i sportovci z naší školy – Veronika Jandurová (biatlon), Karolína Tomášková (biatlon), Josef Jon (biatlon), Richard Děd (snowboarding), Robert Jan Antoš (alpské disciplíny) a Jitka Erlebachová (biatlon – Liberecký kraj).

Na medailovou tradici naší školy úspěšně navázali biatlonisté Veronika Jandurová se ziskem dvou stříbrných medailí a Josef Jon s jednou stříbrnou medailí. Vyhráli tak pro naši školu již 84. medaili z Olympiády dětí a mládeže. Velké díky patří nejen jim, ale i ostatním závodníkům a všem, kteří je přišli na jednotlivá sportoviště podpořit, a také organizátorům, kteří dokázali na poslední chvíli přesvědčit počasí, aby se ODM mohla konat v plném rozsahu.