2 florbalové postupy

V pátek 24.2.06 se ve Vrchlabí konalo okrskové kolo ve florbale ml. a st. žáků. Turnaje se zúčastnila i naše družstva a v postupové hře do okresního kola uspěla. Mladší žáci ve složení Luňák H., Luňák K., Gabriel, Riško, Novotný, Erbanová a Votava přehráli ve finále ZŠ Školní 4:3 a budou bojovat o další postup ve Dvoře Králové 22.3.06.

Starší žáci ve složení Nun, Brunclík, Cerman, Hruška, Remsa, Fesl, Oppelt a Šimek potvrdili svou suverenitu z Vánočního turnaje a jasně deklasovali všechna zúčastněná družstva.
Obě družstva mají ještě rezervy v taktice, ale především v hráčském složení – pro nemoc a z kázeňských důvodů se někteří borci nemohli kvalifikačního turnaje zúčastnit. Starší žáci sehrají další postupový turnaj 23.3.06 opět ve Dvoře Králové.