Halový fotbal

Druhé a první místo v okrsku halové kopané. Postup starších žáků do okresního kola!!!Do soutěží pořádaných AŠSK zasáhli v minulém týdnu naši „fotbalisti“.

Družstvo mladších žáků hned v prvním utkání narazilo na největšího favorita ZŠ ŠKOLNÍ a jak se ukázalo, toto první utkání bylo předčasným finále a rozhodlo o postupu. Pouze vítěz okrskového kola má právo startovat v okresním finále. Naši žáci vstoupili do utkání skvěle a v poločase vedli 1:0. Nakonec ale výhru 1:2 a postup slavili fotbalisté z Liščáku. Naši ve složení Matěják, Prchal, Kerekanič, Skála, Glos, Stanev, Forbelský, Augustin obsadili pěkné 2.MÍSTO.

Družstvo starších žáků předvedlo v okrskovém kole velkou touhu po vítězství a skvělým kolektivním výkonem dokázalo přehrát všechny své soupeře, včetně fotbalových tříd ze ZŠ Školní. Zasloužené a spravedlivé vítězství v turnaji zaručovalo postup do „vyšší ligy“ – okresního kola. Naposledy se to podařilo našim žákům před třemi lety… Na okres jsme odjížděli bez větších ambic, ale hlavně proto, abychom si dobře  zahráli. A to se podařilo. Síly jsme měřili se školami, které mají fotbalové zaměření. Z devíti družstev jsme nakonec obsadili 6.-7. místo a dobře tak reprezentovali naší školu v halové kopané. Družstvo staších žáků – Laboutka, Reichrt, Vacík, Kubát J., Huber, Jón, Maňásek, Šeps, Ježek, Luňák a Abrahám si zaslouží pochvalu.