Elektronický výběr obědů

Naše školní jídelna zavádí možnost objednávání, přihlašování a odhlašování obědů přes internet. Žáci 2. stupně, kteří navštěvují jídelnu, obdrží své přístupové údaje do elektronické žákovské knížky. Přístupové údaje žáků 1. stupně si mohou vyzvednout rodiče v kanceláři školní jídelny mezi 11,00 – 13,45. Navíc dne  17.12. v době konzultací bude kancelář mimořádně otevřena do 16,00 hod.

Otevřete si celý článek pro podrobnější informace!

Služby elektronického přístupu budou do konce ledna ve zkušebním provozu, objednávkový systém je funkční pouze v době od 15,00 do 7,00

Přihlášení

Pro přihlášení použijte odkaz v horním menu „Objednávka obědů“ , zadejte uživatelské jméno a PIN, který jste obdrželi.

Po přihlášení se Vám zobrazí stránka s jídelníčkem, kde můžete objednávat, odhlašovat a měnit vybraná jídla.

Jídelníček po přihlášení

Barevně jsou odlišeny určité dny dle toho, co lze s jídelníčkem dělat: následující oběd lze pouze prohlížet, další oběd lze odhlašovat a u následujících obědů lze i měnit jídlo. Kliknutím na jídlo vybíráte požadované jídlo, odhlášení obědů provedete kliknutím na tlačítko Odhlásit.

Význam barev

Lze pouze prohlížet
Lze přihlašovat, odhlašovat a měnit menu
Lze pouze měnit menu
Lze pouze odhlašovat

Další menu

Osobní údaje

Zde lze prohlížet své údaje v systému, stav konta a povolený debet. Zde se také dá měnit PIN pro přístup k aplikaci.

Objednávání

Stránka, která se zobrazí po přihlášení, popsána výše.

Možnost zobrazení jídelníčku a jeho tisku na tiskárně nebo do PDF souboru.

Přehled objednávek

Zde si lze prohlížet odebrané nebo vůbec neodebrané obědy ( O – odebraný oběd, N – neodebraný oběd).

Přehled plateb

Zobrazení přehledu plateb s datumem přijetí platby a přijatou částkou.