Nové webové stránky školy

Z důvodu zavádění elektronických žákovských knížek bylo nutné předělat i webové stránky školy tak, aby se Vám aplikace na stránkách zobrazila. Dále ve statistikách přístupů na naše webové stránky se začaly ve větší míře objevovat mobilní telefony a tablety, z tohoto důvodu byl změněn design stránek na plně responzivní. To znamená, že při přístupu na stránky z těchto zařízení se Vám změní menu na rozevíratelný seznam. Dále se pravý sloupec přesune pod články, které se s touto změnou budou lépe číst na mobilních zařízeních. Na hlavní stránce se také nově objevil blok s aktuálními  informacemi.

V případě, že narazíte na nějaký problém s funkčností stránek, kontaktujte prosím webmastera Aleše Jordánka emailem na adrese jordanek@zsvrchlabi.cz