Projekt „Oranžová učebna“

Naše škola v letošním roce žádala o grant v rámci projektu ČEZ Oranžová učebna, bohužel z několika set účastníků řízení nebyl náš projekt vybrán. Nyní máme druhou šanci zmodernizovat několik učeben na naší škole v hodnotě bezmála čtvrt milionu. Věříme, že nám pomůžete svým hlasováním získat tyto prostředky. Navíc má každý účastník hlasování možnost získat jeden ze 6 notebooků v ceně 12 000,-. Bližší informace o našem projektu a o hlasování se dozvíte uvnitř článku.

Modernizace učeben fyziky a chemie

V rámci projektu budou vybaveny odborné učebny fyziky a chemie interaktivním systémem s počítačem, projektorem, interaktivním snímačem a ozvučením. Tím se současné běžné tabule přemění na tabule interaktivní. Tento systém najde své uplatnění zejména v hodinách fyziky a chemie. V době, kdy ve třídách neprobíhá výuka fyziky nebo chemie se interaktivní tabule mmohou využít i pro výuku v jiných předmětech.

Modernizace učebny jazyků

Učebna pro cizí jazyky by díky tomuto projektu byla nově vybavena technologií MultiSeat. V našem případě by se jednalo o dva servery, na které by bylo připojeno celkem 16 tenkých klientů (počítače využívající operační systém a programy na serverech). Všechny počítače budou připojené na internet a budou vybaveny sluchátky s mikrofonem. Instalován na nich bude veškerý výukový software, který škola vlastní a navíc i speciální software určený přímo pro jazykové učebny. Vzhledem k instalaci všech výukových programů by učebna byla opět využívána i v ostatních předmětech.

Hlasování

Z každého kraje budou vybrány pouze dva projekty, jeden na základě rozhodnutí poroty a druhý na základě hlasování o nejlepší video. Věříme, že nám pomůžete získat tyto prostředky na modernizaci učeben a pomoci nám tak zlepšit výuku na naší škole.  Každý účastník hlasování má také možnost vyhrát notebook v hodnotě 12 000,- Kč.

Hlasujte pro modernizaci učeben na naší škole a vyhrajte notebook za 12 000,- Kč

Upozornění: Máme hodně hlasů, které jsou nepotvrzené! Pokud jste již hlasovali, klikněte na potvrzující odkaz ve zprávě, která Vám došla do mailu po hlasování. Dokud na odkaz nekliknete, je Váš hlas neplatný a soutěže o notebook se neúčastníte. Jestliže Vám potvrzující email nedošel, hlasujte prosím znovu s jiným emailem.

1) Hlasujte pro nás kliknutím na níže uvedené tlačítko

2) Vyplňte jméno, příjmení, email, odpověď na tipovací otázku, opište kód, potvrďte souhlas s pravidly a hlas odešlete

3) Do emailu Vám přijde zpráva, zprávu si otevřete a klikněte na odkaz, který je v ní uveden. Dokud na odkaz nekliknete, nebude Váš hlas započítán a neúčastníte se soutěže o notebook!

Uvěřejněte prosím následující text na své zdi jako veřejný a sdílejte ho prosím dále:

„Na https://www.zsvrchlabi.cz/ můžete svým hlasováním pomoci získat pro ZŠ ve Vrchlabí prostředky na modernizaci učeben a zároveň se zúčastnit soutěže o notebook v ceně 12 000,-.