Rákosníčkovo hřiště ve Vrchlabí – hlasujte

I ve Vašem městě může letos vyrůst Rákosníčkovo hřiště

Dovolujeme si Vás oslovit v souvislosti s projektem Rákosníčkova hřiště, který je zaměřen na rozvoj volnočasových aktivit dětí ve městech České republiky. Tvůrcem celého projektu je společnost Lidl Česká republika v.o.s., potravinový řetězec, který provozuje již 228 prodejen po celé ČR.

V loňském roce jsme jedenácti městům věnovali dětská hřiště v celkové hodnotě 16,5 milionu Kč. Všechna hřiště spojuje známý motiv pohádkové postavy Rákosníčka, který se zároveň stal i aktivní součástí herních prvků. V letošním roce budeme v projektu pokračovat a to ještě ve větším rozsahu. Naším cílem je v roce 2013 postavit v České republice 19 hřišť a do konce roku 2014 by to mělo být celkem 50 hřišť.

O tom, ve kterých městech budou Rákosníčkova hřiště dělat dětem radost, může nově rozhodnout široká veřejnost. Systém hlasování je jednoduchý – v období od 1. února do 28. února 2013 bude probíhat hlasování, a to jednak na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz nebo lze hlasy posílat také prostřednictvím SMS zprávy. Podrobnosti o hlasování naleznete na výše uvedených stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *