Zimní soustředění žáků sportovních tříd

Ve dnes 28. – 31. ledna 2013 se uskutečnilo soustředění sportovních tříd na 2. stupni ZŠ. Sportovci byli rozděleni do pěti skupin podle svého zaměření a talentu. Hokejisté trénovali na zimním stadionu ve Vrchlabí. Sjezdaři byli stejně jako běžci rozděleni na dvě skupiny; výběrovou část měli na starosti pan Dlabola a trenéři T. Kulhánek a J. Martin, ostatním program připravily třídní učitelky M. Jírů (6. C), A. Štreglová (7. C) a J. Čermáková (9. C).

Během čtyř sportovních dnů si žáci vyzkoušeli jak běžky, tak sjezdovky. Trénovali v areálu Vejsplachy i na Bubákově; vydali se na výlet na Rovinka a ve čtvrtek je za odměnu čekal Vodní svět na VZ Bedřichov. Vysvědčení si převzali po skončení soustředění, ve čtvrtek 31. ledna 2013 o půl druhé, a s nadšením mířili na jarní prázdniny.

Mgr. Martina Zemanová