Spaní ve škole

Uvnitř článku si můžete přečíst reportáž ze spaní třídy 5.C ve škole tak, jak ji sepsala Verča z 5.C.

9.září 2013 spala 5.C ve škole. Sešli jsme se v 18:00 hodin na školním dvoře. Tam jsme opekli buřty. Potom následoval návrat do třídy 5.C a tam se hrály hry. Například: hra Čísla, Soudruhu nezlob se, městečko Palermo a jiné. Přišla na řadu také scénka, která se všem snad líbila. Tina, Nicole a Sába nám předvedly skvělý tanec. Když se setmělo, začala stezka odvahy. Nejlepší zážitek měl Matěj, Terka a Gábina. Jelikož Matěj strašil a chytal nás za nohy. Gábina z leknutí začala ječet a zněla jako siréna. Terce málem praskly bubínky a Matěj se lekl místo Gabči. Po stezce jsme si začali připravovat věci na spaní. Usnuli jsme asi ve dvanáct hodin večer. Ráno jsem se probudila úplně první. Od šesti hodin ráno byl už skoro každý vzhůru. Moc se mi to líbilo!

Verča 5.C